Prague Bratislava

Náš šéfkuchár Ari Munandar pre vás zostavil špeciálne silvestrovské menu, kde precízne nakombinoval výnimočné chute Ázie presne tak, aby v kombinácii s úžasnou atmosférou, žiarivých farieb, zmyselných vôní a chutí vytvorili neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok oslavy nového roka.

Každý kto miluje SaSaZu podľahne opojnému zážitku chutí, vôní a farieb, ktoré vytvoria harmóniu v každom jednom chode, ktoré vám bude servírované. Výnimočné udalosti si zaslúžia výnimočné kombinácie.

Večer zážitkovej gastronómie začneme ustricami Fine de Claire, ktorých výraznú chuť dotvára Tobiko wasabi kaviár.

Chuťové poháriky vám vzápätí pošteklí ľahký Thajský papájový šalát a vaše zmysly pookrejú pri kokosovo-kukuričnej polievke.

Pokračovať budeme našou jedinečnou a vychýrenou SaSa chrumkavou rolkou, ktorá v sebe ukrýva kombináciu lososa a tuniaka a jej chuť podčiarkuje omáčka z čierneho sezamu.

V ďalšom chode objavíme chuť Balijského morského ďasa, ktorého nádherne dopĺňa chuť koriandra, panko krevety a kokosovo-galangalová omáčka.

V objavovaní chutí sa dostaneme k lahodnej na jazyku sa rozpadávajúcej Pekingskej kačici pripravovanej v kamennej peci s foie gras, obohatenú o jarnú cibuľku, uhorku a našu čínsku palacinku.

Náš šéfkuchár myslel naozaj na všetko a preto na záver zaradil prémiové mäso z hovädzej sviečkovice USDA Prime. Chuť mäsa zvýraznia hríby shiitake, hríby trompette de la mort, preliate famóznou hríbovou omáčkou s korením.

Finálnu sladkú bodku za skvelým silvestrovským menu dáva fenomenálny dezert Dragon ball, ktorého čokoládové jadro ukrýva lesné ovocie, sorbet yuzu, matcha koláč a čili.

Vychutnajte si úžasnú atmosféru, žiarivé farby, zmyselné vône a chute, ktoré jednoducho patria k oslave nového roka. Menu je zdieľané a zostavené pre 2 osoby. Cena menu je 250€ pre dve osoby plus 10% service charge.

Zarezervujte si stôl pre dvoch alebo viacerých a užite si Silvester 2018 v najlepšej spoločnosti spolu so SaSaZu!

Rezervácie prijímame e-mailom alebo online.

Nye ba insta en bez ceny