Praha Bratislava

Najlepšia Ázijská reštaurácia v Bratislave

[Alchýmia]
[Ázia]
[Farby]
[Design]
[Srdce]
[Láska]
[SaSaZu]
[Vône]
[Chuť]

SaSaZu, dielo nášho šéfkuchára, je spojením alchýmie chutí, farieb, vášne a dizajnu, ktoré spoločne vytvárajú nezabudnuteľný zážitok. Luxusná ázijská reštaurácia sa nachádza priamo v centre mesta. Naša reštaurácia ponúka fusion ázijskú kuchyňu a poskytuje tak ideálne miesto pre romantickú večeru, oslavu významných udalostí alebo pracovný obed. Atmosféra a dizajn reštaurácie vás zavedú do tajov Ázie a zabezpečia vám tak nezabudnuteľný/neopakovateľný zážitok. V priebehu večere si vo vybrané dni v týždni môžete užiť živú hudbu našich Dj-ov alebo masáž od jednej z našich masérok. Reštaurácia funguje na princípe sharing style- jedlá sú servírované doprostred/na stred stola, aby sa každý mohol ponúknuť.

Kde nás nájdete

SaSaZu
Ventúrska 1
811 01 Bratislava

Email: restaurant@sasazu.sk
Rezervácie: +421 (0) 221 025 628

Otváracie hodiny:
Ne – Št: 12:00 – 24:00
Pia – So: 12:00 – 01:00

Novinky

 • Aktualita
  Oslávte s nami Čínsky nový rok!
  19.01.2020
  Rok Potkana sa začína 25-teho Januára a vy ho môžete od 27-ho Januára osláviť s autentickým menu od našich šéfkuchárov Andyho Tana a Ariho Munandara. Na oslavu Čínskeho nového roka pripravili špeciálne menu, ktoré v sebe ukrýva tradície pokrmov podávaných v rámci osláv v Číne. Každé jedno jedlo v menu má hlbší význam, dokonalá chuť a celkový pôžitok z jedla sú samozrejmosťou. Podľa Čínskej tradície môžete na symbolický strom prianí zavesiť obálku s kartičkou, na ktorú napíšete svoje tajné priania.
  Viac...
 • Aktualita 2
  Prežite u nás romantickú Valentínsku večeru
  19.01.2020
  Deň sv. Valentína sa každoročne oslavuje 14-teho Februára a ako všetci vieme, je to deň lásky a oslava zamilovanosti. Pochutnajte si na úžasnom jedle, pripite si na Vašu lásku a užite si zamilovaný večer práve u nás. Naši šéfkuchári Andy Tan a Ari Munandar si pre Vás pripravili špeciálne deväť chodové Valentínske menu, ktoré Vás poteší symfóniou neopakovateľných chutí. Pripiť na Vašu lásku si môžete pohárikom Prosecca Duval Leroy.
  Viac...